Reklama

Oddaj krew – bądź „spoKREWniony”

Opublikowano:
Autor:

Oddaj krew – bądź „spoKREWniony”  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Krwi może potrzebować każdy z nas, więc warto się nią podzielić. Dlatego 26 marca br. zapraszamy wszystkich na ul. Rynek w Gostyninie, gdzie gostynińscy strażacy i policjanci organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą”. Patronat nad akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Krwi może potrzebować każdy z nas, więc warto się nią podzielić. Dlatego 26 marca br. zapraszamy wszystkich na ul. Rynek w Gostyninie, gdzie gostynińscy strażacy i policjanci organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą”. Patronat nad akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Akcja poboru krwi na terenie naszego powiatu z udziałem strażaków oraz policjantów, zaplanowana została na dzień 26 marca 2018 roku w godzinach 9.00 – 13.00. Krew będzie można oddać w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddział Terenowy w Płocku, w tym dniu zlokalizowanym na parkingu przed Urzędem Miasta Gostynina przy ul.Rynek. 
W związku powyższym, apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o wsparcie tak szlachetnej akcji poprzez osobisty udział. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest promowanie krwiodawstwa oraz szerzenie idei ratowania życia ludzkiego. 
Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE