Reklama

Oddaj swój głos na projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

Opublikowano:
Autor:

Oddaj swój głos na projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od jutra każdy mieszkaniec Gostynina może głosować na projekt zgłoszony do realizacji w 2017 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Już od jutra każdy mieszkaniec Gostynina może głosować na projekt zgłoszony do realizacji w 2017 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Głos może oddać każdy mieszkaniec Gostynina, który najpóźniej w dniu podpisania karty do głosowania ukończył 18 lat. Głosowanie polega na wypełnieniu rubryki do głosowania (załączniki poniżej) i dostarczeniu jej do Urzędu Miasta Gostynina lub przesłaniu listem z dopiskiem na kopercie: Budżet Obywatelski 2017 – Głosowanie. W projektach na które można głosować znalazły się: budowa nowego placu zabaw przy SP1, budowa siłowni zewnętrznej, zakup defibrylatorów do miejsc użyteczności publicznej w Gostyninie, montaż progów zwalniających na kilku gostynińskich ulicach przy szkołach, utworzenie szlaku turystyczno-edukacyjnego, zakup ławek, koszy i stojaków na rowery, utworzenie amfiteatru w Gostyninie, nowy plac rekreacyjno-zabawowy oraz zakup rowerów wodnych na jeziorze Bratoszewo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE