Reklama

Oddał szpik i uratował chore dziecko

Opublikowano:
Autor:

Oddał szpik i uratował chore dziecko - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Człowieka wielkiego serca goszczono wczoraj w murach Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Kościuszki. W trakcie akcji edukacyjno – informacyjnej na temat idei oddawania szpiku kostnego, w placówce pojawił się dawca, który uż oddał swój szpik ratując tym samym chore dziecko.

Człowieka wielkiego serca goszczono wczoraj w murach Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Kościuszki.  W trakcie akcji edukacyjno – informacyjnej na temat idei oddawania szpiku kostnego, w placówce pojawił się dawca, który już oddał swój szpik ratując tym samym chore dziecko.

Akcja połączona była z możliwością rejestracji potencjalnych akcji i zaplanowana na cały dzień, a jej poszczególne etapy skierowane były do uczniów, nauczycieli, rodziców a nawet mieszkańców miasta i powiatu gostynińskiego. Wolontariusze ze szkoły w bardzo profesjonalny sposób prowadzili rejestrację do godz. 19.00 a potencjalnych dawców przybywało z godziny na godzinę.

- Brawo Licealiści ( włącznie z nauczycielami ). Najbardziej głęboka w swojej treści realizacja miłości bliźniego. Najkonkretniejsza lekcja troski. Najpiękniejsze wydarzenie ( dotychczas ) pokazujące czym jest patriotyzm. ,,Gdybym mówił językami ludzi i aniołów - podsumowuje wydarzenie starosta Tomasz Matuszewski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE