Reklama

Oficjalnie: program rewitalizacji Gostynina zatwierdzony

Opublikowano:
Autor:

Oficjalnie: program rewitalizacji Gostynina zatwierdzony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z przypuszczeniami, projekt rewitalizacji Gostynina został oficjalnie zaakceptowany. W poniedziałek Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o umieszczeniu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Gostynina na lata 2017-2023 w wykazie programów rewitalizacji województwa mazowieckiego.

Zgodnie z przypuszczeniami, projekt rewitalizacji Gostynina został oficjalnie zaakceptowany. W poniedziałek Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o umieszczeniu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Gostynina na lata 2017-2023 w wykazie programów rewitalizacji województwa mazowieckiego.

Już w ubiegły wtorek burmistrz Paweł Kalinowski poinformował, że poprawiony projekt otrzymał zielone światło i tym samym zostanie wniesiony na posiedzenie Zarządu Województwa Mazowieckiego. Wczoraj do Urzędu Miasta wpłynęło oficjalne potwierdzenie umieszczenia programu rewitalizacji Gostynina w wykazie mazowieckim.

Przypomnijmy, że w kwietniu projekt rewitalizacji Gostynina przygotowany przez urzędników miejskich okazał się kompletna klapą i konieczne było kompleksowe przemodelowanie założeń do rewitalizacji. Termin wprowadzenia poprawek wyznaczono na 31 lipca, w dniach 25-28 lipca odbyły się ostatnie konsultacje społeczne, zaś 28 lipca radni uchwalili Gminny Program Rewitalizacji. W zeszłą środę urzędnicy miejscy odbyli natomiast spotkanie w siedzibie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE