Reklama

Ogólnopolski Plener Malarski "Gostynin 2017"

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolski Plener Malarski "Gostynin 2017" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obrazy artystów z całej Polski, które są uwieńczeniem pleneru malarskiego "Gostynin 2017" można było podziwiać na wernisażu wystawy w ubiegły piątek w galerii im. Pawła Tencera w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

Obrazy artystów z całej Polski, które są uwieńczeniem pleneru malarskiego "Gostynin 2017" można było podziwiać na wernisażu wystawy w ubiegły piątek w galerii im. Pawła Tencera w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

 Różnorodność prac była wynikiem dowolności tematu i techniki malarskiej. Swoje obrazy zaprezentowali artyści z: Sierpca, Warszawy, Łącka, Płocka, Grudziądza, Uniejowa i Gostynina, a byli to: Wojciech Witkowski, Sylwester Pędziejewski, Marika Michalska, Joanna Cedro, Krzysztof Koper, Andrzej Szpejnowski, Alicja Żółtowska, Anna Buraczyńska, Wojciech Paliński, Małgorzata Martyniak, Klara Stolp, Agata Czerwińska, Julita Polipowska, Andrzej Pyrko i Krzysztof Radecki. Komisarzem wystawy był Krzysztof Koper.

Otwarcia wystawy dokonała dyrektor MCK Aleksandra Milczarek. Głos zabrał także Burmistrz Paweł Kalinowski, który wyraził zadowolenie, że w Gostyninie już po raz 4 odbywa się ogólnopolski plener malarski. Życzył artystom wielu ciekawych prac i wspaniałych wystaw.

Wystawę można oglądać do końca października br. Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie mogli uczestniczyć w piątkowym wernisażu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE