Reklama

Ojciec molestował 6-letnią córkę?!

Opublikowano:
Autor:

Ojciec molestował 6-letnią córkę?!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Rejonowa w Gostyninie nadzoruje działania policji w sprawie wykorzystywania seksualnego 6-letniej dziewczynki. Istnieje podejrzenie, że czynu mógł dopuścić się ojciec dziecka.

Prokuratura Rejonowa w Gostyninie nadzoruje działania policji w sprawie wykorzystywania seksualnego 6-letniej dziewczynki. Istnieje podejrzenie, że czynu mógł dopuścić się ojciec dziecka.

6-latka wraz z rodzeństwem, matka oraz ojczymem mieszka w Kutnie. Dziewczynka co jakiś czas odwiedza swojego ojca mieszkającego na terenie powiatu gostynińskiego. Po jednej z wizyt dziecko zaczęło narzekać na bóle w okolicach krocza. Podczas wizyty w szpitalu lekarz stwierdził, że mogło dojść do molestowania seksualnego dziewczynki. W ubiegłym tygodniu matka zgłosiła się do KPP w Kutnie, tam z kolei przekazano sprawę do gostynińskiej policji.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa wobec dziecka, na chwilę obecną trwają czynności wyjaśniające - potwierdza mł.asp. Grzegorz Kuźnicki z KPP w Gostyninie.

Dochodzenie to nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gostyninie.

- Ze względu na intymność tej sprawy oraz fakt, że dotyczy ona małoletniej, 6-letniej dziewczynki, mogę jedynie potwierdzić, że nadzorujemy czynności policji w Gostyninie w kierunku przestępstwa z art. 200 par. 1 KK - ucina krótko prokurator rejonowy, Piotr Helman.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE