Reklama

Olaf Cichosz i Klaudiusz Mikołajczyk najlepszymi stypendystami Mazowsza

Opublikowano:
Autor:

Olaf Cichosz i Klaudiusz Mikołajczyk najlepszymi stypendystami Mazowsza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu w MSCDN w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia umów stypendialnych i dyplomów najzdolniejszym uczniom z Mazowsza w ramach projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka". W uroczystości wzięło udział dwóch uczniów z Gimnazjum nr. 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie.

W ubiegłym tygodniu w MSCDN w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia umów stypendialnych i dyplomów najzdolniejszym uczniom z Mazowsza w ramach projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka". W uroczystości wzięło udział dwóch uczniów z Gimnazjum nr. 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie.

Na wydarzenie, podczas którego wręczano umowy stypendialne i dyplomy dla najlepszych uczniów na Mazowszu przybyli Olaf Cichosz i Klaudiusz Mikołajczyk wraz z opiekunem Anną Markiewicz. Jest to szczególne osiągnięcie, ponieważ Olaf i Klaudiusz zostali wyróżnieni jako dwójka uczniów, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w subregionie płockim i otrzymali gratulacje oraz dyplom z rąk Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego i Elżbiety Lanc – Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego. Po uroczystości uczniowie wraz z opiekunem zostali zaproszeni na spacer z przewodnikiem po warszawskiej Starówce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE