Reklama

Oldboje zagrają dla Amelki

Opublikowano:
Autor:

Oldboje zagrają dla Amelki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą sobotę o godzinie 10 w hali sportowej przy ul. Kutnowskiej odbędzie się XVI charytatywny turniej halowej piłki nożnej oldbojów ,,Gramy dla Amelki’’. W trakcie turnieju będzie prowadzona zbiórka na leczenie chorej Amelki Borkowskiej.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 10 w hali sportowej przy ul. Kutnowskiej odbędzie się XVI charytatywny turniej halowej piłki nożnej oldbojów ,,Gramy dla Amelki??. W trakcie turnieju będzie prowadzona zbiórka na leczenie chorej Amelki Borkowskiej.

Organizatorem wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Gostyninie Arkadiusz Szulczewski. W trakcie turnieju obędzie się m. in. licytacja pamiątek i gadżetów sportowych, kiermasz ciast, konkursy piłkarskie z nagrodami, czy mecz towarzyski najmłodszych piłkarzy Mazura Gostynin kat.”ŻAK”.
W wyniku choroby rozwój Amelki jest znacznie opóźniony, wymaga ona stałej opieki osoby dorosłej. Dziewczynka nie chodzi i nie siedzi samodzielnie. Na szczęście dzięki intensywnej rehabilitacji robi coraz większe postępy. Systematyczna rehabilitacja pomaga Amelce w kolejnych małych sukcesach, niestety miesięczne koszty rehabilitacji wynoszą około 1000 zł, dlatego aby wesprzeć całą rodzinę Amelki, 10 grudnia w hali sportowej odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie małej dziewczynki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE