Reklama

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Gostynina. Będą utrudnienia w ruchu drogowym

Opublikowano:
Autor:

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Gostynina. Będą utrudnienia w ruchu drogowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy piątek już po raz trzeci ulicami Gostynina przejdzie Orszak Trzech Króli. W trakcie wydarzenia będą utrudnienia w ruchu drogowym.

W najbliższy piątek już po raz trzeci ulicami Gostynina przejdzie Orszak Trzech Króli. W trakcie wydarzenia będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Uroczystość rozpocznie się w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego o godzinie 11. Po mszy z kościoła przy ul. Polnej wyruszy barwny korowód wraz z Królami, który powędruje do parafii św. Marcina, by tam oddać hołd Bożej Dziecinie. W związku z przemarszem na terenie Gostynina należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na ulicach: Polna-Moniuszki-Kościuszki-Rynek-Jana Pawła II.

Orszak Trzech Króli jest to przedstawienie Jasełek wystawiane w przestrzeni publicznej, na ulicach wiosek, miast i miasteczek w Polsce oraz zagranicą. Jest to inicjatywa działania wspólnoty lokalnej społeczności. Rodziny, szkoły, nauczyciele, sąsiedzi, lokalni włodarze oraz mieszkańcy tworzą to niezwykłe przedstawienie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE