Reklama

Ostatnie godziny na zarejestrowanie numeru telefonu

Opublikowano:
Autor:

Ostatnie godziny na zarejestrowanie numeru telefonu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pozostało już tylko kilka godzin, by zarejestrować swój numer u operatora. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły muszą wiedzieć, że.. rejestracja numeru jest obowiązkowa! Jeżeli nie dokonasz rejestracji do 1 lutego, twój numer zostanie zablokowany.

Pozostało już tylko kilka godzin, by zarejestrować swój numer u operatora. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły muszą wiedzieć, że.. rejestracja numeru jest obowiązkowa! Jeżeli nie dokonasz rejestracji do 1 lutego, twój numer zostanie zablokowany.

Obowiązek zarejestrowania każdej karty wszedł w życie dzięki nowej ustawie antyterrorystycznej. Ma ona na celu zniwelowanie anonimowych numerów telefonów, które mogą zostać wykorzystane w działalności przestępczej i terrorystycznej. Właśnie dlatego każda karta SIM musi zostać zarejestrowana pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, potwierdzonym dokumentem tożsamości. Rejestracji numeru należy dokonać do 1 lutego. Jeżeli nie zdążysz tego zrobić, twój numer zostanie zablokowany. Wbrew pierwotnym obawom, nie będzie to blokada absolutna, ponieważ po zarejestrowaniu numeru karta SIM zostanie ponownie udostępniona do użytku. Dzięki tej ustawie każdy mieszkaniec może udać się do swojego operatora, który przygotował dla niego specjalny bonus. Operatorzy prześcigają się w pomysłach, jak wynagrodzić użytkownikom niedogodności związane z ustawowym obowiązkiem. Każdy z operatorów zachęca mniej lub bardziej atrakcyjnymi bonusami i konkursami, adresowanymi nie tylko do obecnych użytkowników, ale też nowych.

Gdzie można zarejestrować numer w Gostyninie?
- salon Play ul. Rynek 25
- salon Plus ul. Rynek 15
- salon Orange ul. Zamkowa 2a
- salon T-Mobile ul. Zamkowa 6

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE