Otwarte Mistrzostwa Gostynina

Opublikowano:

Otwarte Mistrzostwa Gostynina - Zdjęcie główne

Wiadomości8 grudnia w hali sportowej SP3 Gostynin zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Gostynina w tenisie stołowym.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy „ALFA” Gostynin.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: Amator oraz w kategorii OPEN. W turnieju udział wzięło 29 zawodników, z następujących miejscowości: Płocka, Gąbina, Budki Piaseckie, Kutna, Sannik, Kępa Polska, Mała Wieś, Nowego Duninowa oraz Gostynina.

W zawodach wystartowały dwie dziewczynki, wychowanki UKS „ALFA” Gostynin. Maja Pawłowska oraz najmłodsza uczestniczka Małgosia Cichońska. Najstarszym uczestnikiem /74 lat/ był pan Leon Pawlak z Płocka.

Dla najlepszych trzech zawodników w każdej kategorii wiekowej organizatorzy ufundowali puchary, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe oraz finansowe w kategorii OPEN.