Reklama

Pałac w Sannikach zabrzmi dźwiękami fortepianu

Opublikowano:
Autor:

Pałac w Sannikach zabrzmi dźwiękami fortepianu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odkrywanie tajemnic sannickiego pałacu oraz kontemplacja przy fortepianowych dźwiękach to atrakcje przygotowane przez organizatorów wydarzenia w ramach 25. Europejskich Dni Dziedzictwa. Wszystko to już w najbliższy weekend.

Odkrywanie tajemnic sannickiego pałacu oraz kontemplacja przy fortepianowych dźwiękach to atrakcje przygotowane przez organizatorów wydarzenia w ramach 25. Europejskich Dni Dziedzictwa. Wszystko to już w najbliższy weekend.

W dniach 16-17 września w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach odbędą się 25. Europejskie Dni Dziedzictwa, których tegoroczne hasło brzmi „Krajobraz dziedzictwa. Dziedzictwo krajobrazu". W sobotę każdy odwiedzający pałac będzie miał możliwość darmowego zwiedzania go z przewodnikiem o pełnych godzinach. Następnego dnia zaś, o godzinie 17:00, sala koncertowa pałacu wypełni się nutami muzyki klasycznej wypływającymi z fortepianu, za którym zasiądą Justyna Jarząb i Inke Hellingman. Koncert ten organizowany jest w ramach XIII Festiwalu „W krainie Chopina”. Wstęp wolny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE