Reklama

Panie walczyły pod siatką: gostynińskie nauczycielki stanęły na podium

Opublikowano:
Autor:

Panie walczyły pod siatką: gostynińskie nauczycielki stanęły na podium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińskie nauczycielki zajęły 3. miejsce w turnieju siatkówki kobiet o puchar dyrektora placówki Alior Banku rozegranym w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Gostynińskie nauczycielki zajęły 3. miejsce w turnieju siatkówki kobiet o puchar dyrektora placówki Alior Banku rozegranym w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

W sobotniej rywalizacji udział wzięło siedem drużyn, w tym cztery zespoły reprezentujące Gostynin. Najmocnieszje w turnieju okazały się Małachowianki z Płocka, a najlepiej z gostyninianek zaprezentowały się nauczycielki, które uplasowały się na 3 miejscu.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco: 1. Małachowianka Płock; 2. Volley Team Żychlin; 3. Nauczycielki Gostynin; 4. Liderki Szczawin Kościelny; 5. Liceum Ogółnokształcące Gostynin; 6. Zespół Szkół Gostynin i 7. Gostynińskie Centrum Edukacyjne Gostynin.

Wyróżnienia indywidualne otrzymały: z Małachowianki Płock – Kinga Nowicka, Karolina Olszewska; z Volley Team Żychlin – Maria Frydrysiak; Nauczycielki Gostynin – Lidia Zalewska; Liderki Szczawin Kościelny – Klaudia Wypych i z LO Gostynin – Agata Pawłowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE