Reklama

Paranienormalni wystąpią w Gostyninie!

Opublikowano:
Autor:

Paranienormalni wystąpią w Gostyninie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ubaw po pachy czeka wszystkich tych, którzy 16 września, o godz. 18. pofatygują się do Miejskiego Centrum Kultury. Ze swoim programem "Pierwiastek z trzech" wystąpi bowiem Kabaret "Paranienormalni".

Ubaw po pachy czeka wszystkich tych, którzy 16 września, o godz. 18. pofatygują się do Miejskiego Centrum Kultury. Ze swoim programem "Pierwiastek z trzech" wystąpi bowiem Kabaret "Paranienormalni".

"Pierwiastek z trzech" to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.

Ceny biletów: 60,70, 80 zł (w zależności od miejsca na widowni)

Indywidualnie bilety można nabyć w kasie biletowej Kina Siemowit w MCK Gostynin (od 4 sierpnia) oraz na stronach internetowych: http://www.kabaretowebilety.pl lub www.http://biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE