Reklama

"Parostatek" wyruszył w piękny rejs. Klub seniora otwarty! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

"Parostatek" wyruszył w piękny rejs. Klub seniora otwarty! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiejszy dzień na długo zapadnie w pamięci gostynińskich seniorów. Właśnie dziś, po godz. 11. na pierwszym piętrze Starej Betoniarni odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Seniora "Parostatek". Przez pięć dni w tygodniu osoby starsze z Gostynina i okolic będą miały okazję korzystać z wachlarza atrakcji i spędzić czas w komfortowych warunkach, a przede wszystkim doborowym towarzystwie.

Dzisiejszy dzień na długo zapadnie w pamięci gostynińskich seniorów. Właśnie dziś, po godz. 11. na pierwszym piętrze Starej Betoniarni odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Seniora "Parostatek". Przez pięć dni w tygodniu osoby starsze z Gostynina i okolic będą miały okazję korzystać z wachlarza atrakcji i spędzić czas w komfortowych warunkach, a przede wszystkim doborowym towarzystwie.

Inicjatorką pomysłu była Anna Roszak. Właśnie ona wraz z burmistrzem Pawłem Kalinowski i przewodniczącym Rady Miasta, Andrzejem Robackim i ks. Ryszardem Kruszewskim dokonała symbolicznego przecięcia wstęgi. 

Klub Senior + „Parostatek” składa się z 3 pomieszczeń podzielonych tematycznie na : salę do relaksu wyposażoną w w telewizor LED 50 cali Full HD, sprzęt audio Hi; salę koncentracji i rozwoju wyposażoną w biblioteczkę, komputer multimedialny z dostępem do internetu oraz drukarką; zaplecze techniczne z miejscem spożywania posiłków. W dodtaku do dyspozycji seniorów pozostają: pomieszczenie kuchenne i toaleta. 
Klub będzie funkcjonował 5 dni w tygodniu, od wtorku do czwartku w godzinach 12.00 – 18.00 oraz w piątki i soboty w godz. 14.00 – 20.00.

Projekt Klub Seniora Parostatek powstał z myślą o zapewnieniu osobom starszym miejsca i warunków spotkań, w trakcie których mogą ciekawie spędzać czas, zaspokoić potrzeby psychofizyczne i edukacyjne. Kładziony będzie nacisk na zdrowy styl życia, aktywność fizyczną stanowiącą fundament dobrego zdrowia i umożliwiającą zachowanie sprawności i samodzielności w zakresie samoobsługi w dalszej perspektywie.

 „Parostatek” funkcjonować będzie pod auspicjami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE