Reklama

Pasowanie maluchów z Przedszkola nr 2 [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Pasowanie maluchów z Przedszkola nr 2 [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Miejskim Przedszkolu nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie odbyła się wczoraj wyjątkowa uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka.

W Miejskim Przedszkolu nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie odbyła się wczoraj wyjątkowa uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka.

Głównymi bohaterami spotkania były 3 i 4-latki. Dzieci zaprezentowały wspaniały program słowno-muzyczno-taneczny. Były w nim piosenki i wierszyki o tym, co umie przedszkolak i jaki jest dzielny, tańce w pięknych, kolorowych strojach. Następnie dyrektor placówki pani Anna Woźniak pasowała 3-latki na przedszkolaka i 4-latki na starszaka oraz wręczyła każdemu dziecku dyplom.
Głos zabrała także wiceburmistrz pani Halina Fijałkowska, która pogratulowała małym artystom występów, a także życzyła dobrej zabawy i nauki pełnoprawnym przedszkolakom.
Na zakończenie spotkania został wniesiony do sali tort, ufundowany przez rodziców. Dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami udały się na wspólny poczęstunek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE