Reklama

Patriotycznie w Przedszkolu nr 4

Opublikowano:
Autor:

Patriotycznie w Przedszkolu nr 4 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jako pierwsza placówka w Gostyninie Przedszkole nr 4 rozpoczęło obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Jako pierwsza placówka w Gostyninie Przedszkole nr 4 rozpoczęło obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uroczystość rozpoczęła się przy budynku placówki posadzeniem dębu pamięci i przecięciem wstęgi przy tablicy pamiątkowej, do której zaproszony został m.in. burmistrz Paweł Kalinowski.

Gospodarz miasta zwrócił się do dzieci, życząc im, aby rośli tak jak posadzony dąb i w przyszłości zostali znamienitymi Polakami.

Następnie wszyscy udali się do przedszkola na przedstawienie z okazji 11 listopada - Święta Niepodległości, które wraz z wychowawczyniami przygotowała grupa 5 i 6-latków. Wszystkich na widowni poruszył program slowno-muzyczno-taneczny, przypominając zebranym pieśni i tańce patriotyczne. Odśpiewany został też hymn Polski.

Mali aktorzy za swoją doskonałą grę otrzymali gromkie brawa. Nie obyło się też bez gratulacji i życzeń oraz słodkich upominków, które wręczył także burmistrz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE