Reklama

Pedofil-morderca z Zalesia zdobył adres 8-latki. Wysłał jej urodzinową paczkę

Opublikowano:
Autor:

Pedofil-morderca z Zalesia zdobył adres 8-latki. Wysłał jej urodzinową paczkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skazany za zgwałcenie i zamordowanie dziewczynki Mirosław S. wszedł w posiadanie adresu jednej z podopiecznych Domu Dziecka w Toruniu. Pedofil przebywający obecnie w ośrodku w Gostyninie, wysłał dziewczynce dwie paczki. W jednej z nich były życzenia urodzinowe, w drugiej lalka...

Skazany za zgwałcenie i zamordowanie dziewczynki Mirosław S. wszedł w posiadanie adresu jednej z podopiecznych Domu Dziecka w Toruniu. Pedofil przebywający obecnie w ośrodku w Gostyninie, wysłał dziewczynce dwie paczki. W jednej z nich były życzenia urodzinowe, w drugiej lalka...

Mirosław S. w 1990 r. trafił do więzienia za bestialskie morderstwo na Kaszubach. Jego ofiarą padła mała dziewczynka - najpierw ją zgwałcił, później utopił w jeziorze. Po opuszczeniu zakładu karnego, S. trafił do ośrodka w Gostyninie. Przebywanie w izolowanym ośrodku w Zalesiu nie przeszkodziło mu jednak w zdobyciu adresu korespondencji 8-letniej dziewczynki - podopiecznej Domu Dziecka w Toruniu. O całej sprawie pisze toruński Dziennik "Nowości".  Mężczyzna przesłał dziecku dwie paczki: kartkę urodzinową i prezenty - jednym z ich miała być lalka.

„Z okazji 8. urodzin życzę Ci zdrowia, szczęścia, dobrych wyników w nauce, samych pogodnych dni i spełnienia najskrytszych marzeń” – pisał Mirosław S. w liście do dziewczynki.

Z relacji dyrektor placówki, prezenty ostatecznie nie trafiły do 8-latki, co więcej dziecko nie dowidziało się o sprawie. Dane dziewczynki udostępniła pedofilowi pracownica Domu Dziecka; tłumaczyła się, że mężczyzna przekonywał, iż chce przepisać na dziewczynkę swoją polisę ubezpieczeniową. Kobieta została ukarana upomnieniem.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE