Reklama

Pełnosprawni na wózkach, czyli uczniowie pokonywali bariery

Opublikowano:
Autor:

Pełnosprawni na wózkach, czyli uczniowie pokonywali bariery - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach III edycji Powiatowego Dnia Integracji uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu. Młodzież wraz z przedstawicielami instytucji samorządowych miała bowiem okazję przyjrzeć się architekturze komunikacyjnej miasta (pełnej niezauważalnych na co dzień barier) z perspektywy wózka inwalidzkiego.

W ramach III edycji Powiatowego Dnia Integracji uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu. Młodzież wraz z przedstawicielami instytucji samorządowych miała bowiem okazję przyjrzeć się architekturze komunikacyjnej miasta (pełnej niezauważalnych na co dzień barier) z perspektywy wózka inwalidzkiego.

W ramach dwudniowej imprezy, która obywać się będzie zarówno w Gostyninie jak i Mocarzewie, przewidziano wiele atrakcji.  Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji tematycznej zorganizowanej na zamku w Gostyninie. Obchody uświetni również wystawa fotograficzna oraz panel wymiany doświadczeń połączony z wystąpieniami wielu ciekawych gości. Przewidziane są również prezentacje specjalnych pojazdów, które mają ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Nie zabraknie występów artystycznych, które zwieńczy wspólna zabawa przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE