Reklama

Pierwszaki z "Piątki" pasowane na uczniów

Opublikowano:
Autor:

Pierwszaki z "Piątki" pasowane na uczniów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczystość pasowania na ucznia to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. Podczas uroczystości pierwszaki zaprezentowały to, czego się już nauczyły i pokazały, iż zasługują na miano uczniów Szkoły Podstawowej nr 5. Ślubowanie klas pierwszych połączone było z uroczystym odsłonięciem tablicy pamiątkowej, upamiętniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uroczystość pasowania na ucznia to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. Podczas uroczystości pierwszaki zaprezentowały to, czego się już nauczyły i pokazały, iż zasługują na miano uczniów Szkoły Podstawowej nr 5. Ślubowanie klas pierwszych połączone było z uroczystym odsłonięciem tablicy pamiątkowej, upamiętniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali się do tego wydarzenia dużo wcześniej. 9 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W wydarzenie to, zaangażowała się cała społeczność szkolna. Przygotowano biało-czerwone dekoracje w całej szkole, a o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Przed budynkiem szkoły posadzony został Dąb Niepodległości. Następnie uczniowie i nauczyciele przeszli ulicami naszego miasta.

Ostatnim etapem przedsięwzięcia było zebranie wystarczającej kwoty na zakup, a następnie odsłonięcie tablicy pamiątkowej - upamiętniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE