Reklama

Pięści pójdą w ruch. Gostyniński fighter wystąpi na gali MMA!

Opublikowano:
Autor:

Pięści pójdą w ruch. Gostyniński fighter wystąpi na gali MMA! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaledwie dwa dni pozostały do pierwszej edycji gali sportów walki „Sharks Attack” w Ostródzie. Na uwagę zasługuje fakt, że na macie pojawi się zawodnik K.O. Fight Gostynin, Krzysztof Osmałek.

Zaledwie dwa dni pozostały do pierwszej edycji gali sportów walki „Sharks Attack” w Ostródzie. Na uwagę zasługuje fakt, że na macie pojawi się zawodnik K.O. Fight Gostynin, Krzysztof Osmałek.

Gala odbędzie z okazji targów sportowych Vital Sport Arena. Na fanów sportów walki czeka 11 pojedynków w formule MMA i walka o pas Mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1. Anonserem gali będzie Maciej „Alf” Glabus, a gościem specjalnym Marcin „Różal” Różalski. 

Najważniejszą informacją dla gostyninian będzie jednak obecność 27-letniego Krzysztofa Osmałka. Zapaśnik K.O. Fight team Gostynin zmierzy się z zawodnikiem lokalnego klubu, MMA Team Ostróda, Damianem Gryglasem. Gostynińskiego fightera z całą pewnością nie można nazwać naturszczykiem. Krzysztof Osmałek sportami walki interesuje się od najmłodszych lat, a od 6 lat sukcesywnie trenuje MMA. W ubiegłym roku, w toruńskiej hali wywalczył II miejsce w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA.

Jak spisze się w trakcie sobotniej rywalizacji? Trzymamy kciuki!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE