Reklama

Pijana kobieta za kółkiem

Opublikowano:
Autor:

Pijana kobieta za kółkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wsiadła za kółko będąc pod wpływem alkoholu, na szczęście jej dalszą jazdę udaremnili funkcjonariusze gostynińskiej drogówki - mowa o 34-letniej mieszkance Żychlina, która wczoraj została poddana kontroli w trakcie działań NURD. Kobieta straciła prawo jazdy, ponadto grozi jej grzywna, bądź areszt.

Wsiadła za kółko będąc pod wpływem alkoholu, na szczęście jej dalszą jazdę udaremnili funkcjonariusze gostynińskiej drogówki - mowa o 34-letniej mieszkance Żychlina, która wczoraj została poddana kontroli w trakcie działań NURD. Kobieta straciła prawo jazdy, ponadto grozi jej grzywna, bądź areszt.

Wczoraj gostynińscy policjanci włączyli się w ogólnopolskie działania na rzecz bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu drogowego. Podczas działań policjanci odnotowali 9 sytuacji, w których piesi przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Wobec 2 funkcjonariusze zastosowali pouczenie, pozostali piesi ukarani zostali mandatami. Równie nieodpowiedzialnie zachował się wczoraj 52-letni płocczanin, który w Stefanowie wykonywał manewr wyprzedzania bezpośrednio przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Kierujący Skodą za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Ponadto w trakcie działań policjanci zatrzymali 34-letnią żychliniankę, która kierowała renault traffic będąc w stanie po użyciu alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy, a zgodnie z art. 87§1 kodeksu wykroczeń grozi jej kara grzywny lub aresztu oraz utrata uprawnień na okres od 6 do 36 miesięcy. 

- Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że każda ze stron ma swoje prawa, ale również obowiązki. Należy stosować się do przepisów i  stosować zasadę ograniczonego zaufania. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE