Reklama

Pijani rowerzyści i kobieta-pirat, czyli ostatni weekend wakacji na drogach

Opublikowano:
Autor:

Pijani rowerzyści i kobieta-pirat, czyli ostatni weekend wakacji na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątku do niedzieli gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. „Ostatni weekend wakacji 2017". W tym czasie policjanci odnotowali 2 niegroźne kolizje, zatrzymali 2 nietrzeźwych rowerzystów, także 45-letniej łowiczance zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o 57 km/h.

Od piątku do niedzieli gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. ?Ostatni weekend wakacji 2017". W tym czasie policjanci odnotowali 2 niegroźne kolizje, zatrzymali 2 nietrzeźwych rowerzystów, także 45-letniej łowiczance zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o 57 km/h.

Działania związane były ze wzmożonym ruchem podczas powrotów z letniego wypoczynku. Podczas akcji funkcjonariusze stanowczo interweniowali wobec uczestników ruchu popełniających wykroczenia, kontrolowali trzeźwość kierowców i prędkość pojazdów. Zwracali uwagę na: brawurową jazdę, nieprawidłowe wyprzedzanie, nieustąpienie pierwszeństwa, jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy i przejeżdżanie na czerwonym świetle.

Ponadto przypominamy, że od dzisiaj tj. 4 września funkcjonariusze rozpoczęli działania „Bezpieczna droga do szkoły", które potrwają do piątku. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych bezpośrednio w rejonach szkół.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE