Reklama

Pijany 16-latek zniknął z przyjęcia rodzinnego. Odnaleźli go policjanci

Opublikowano:
Autor:

Pijany 16-latek zniknął z przyjęcia rodzinnego. Odnaleźli go policjanci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 13 maja około godziny 22.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odebrał zgłoszenie w sprawie nieletniego, który oddalił się z rodzinnego przyjęcia. Policjanci na jego odnalezienie potrzebowali niespełna godziny.

W niedzielę 13 maja około godziny 22.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odebrał zgłoszenie w sprawie nieletniego, który oddalił się z rodzinnego przyjęcia. Policjanci na jego odnalezienie potrzebowali niespełna godziny.

Gdy jeden z gości imprezy zauważył, że zniknął z niej 16-letni chłopiec, próbował zadzwonić na jego telefon komórkowy. Niestety, chłopak wprawdzie odebrał połączenie, ale nie potrafił określić, gdzie się aktualnie znajduje. Prowadzone na własną rękę poszukiwania nie dały rezultatu, więc rodzice zdecydowali się zawiadomić policję. 
Sprawa zaczęła budzić niepokój, gdy nastolatek nie odbierał telefonu i ciężko było ustalić miejsce jego pobytu. Dodatkowo okazało się, że może być pod wpływem alkoholu. Policja błyskawicznie ruszyła na poszukiwania zaginionego i niecałą godzinę później odnalazła szesnastolatka. Okazało się, że miał on ponad 1 promil alkoholu w organizmie. 
Młodzieniec nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego oddalił się z przyjęcia. Po lekarskich oględzinach chłopak został oddany w ręce rodziców. O całym zdarzeniu poinformowany zostanie Sąd Rodzinny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE