Reklama

Piłkarze i maskotka Wisły z wizytą w Gostyninie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Piłkarze i maskotka Wisły z wizytą w Gostyninie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piłkarze płockiej Wisły Kamil Biliński i Bartłomiej Gradecki byli gośćmi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej oraz Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka”. Wraz z nimi do Gostynina przyjechała również klubowa maskotka.

Piłkarze płockiej Wisły Kamil Biliński i Bartłomiej Gradecki byli gośćmi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej oraz Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka”. Wraz z nimi do Gostynina przyjechała również klubowa maskotka.

Swoją wizytę w Gostyninie przedstawiciele Wisły rozpoczęli w Szkole podstawowej nr 1. Najmłodsi uczniowie „Jedynki” przygotowali dla piłkarzy pytania, które okazały się wprawdzie dość trudne, ale nie na tyle, aby pozostały bez odpowiedzi. 
Po zaliczeniu testu wiedzy przyszedł czas na konkurs sprawnościowy, w którym dla odmiany uczestniczyli młodzi kandydaci na gwiazdy futbolu. Spotkanie w „Jedynce” zakończyło się rozdawaniem autografów, kart zawodników, plakatów i klubowych kubków.
Kamil i Bartek odwiedzili również Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi "Akademia Przedszkolaka". Żaden z nich nie spodziewał się, że największą furorę w tym miejscu zrobi Nafciarz. Klubowa maskotka wręcz nie mogła opędzić się od chętnych do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Oczywiście, obaj zawodnicy Wisły również doczekali się swoich „pięciu minut”. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE