Piorunujący start Błyskawicy. Rywale znokautowani pięcioma bramkami

Opublikowano:

Piorunujący start Błyskawicy. Rywale znokautowani pięcioma bramkami - Zdjęcie główne

Wiadomości W 1. kolejce piłkarskiej A-Klasy Błyskawica Lucień wygrała 5:0 ze Startem Proboszczewice i wskoczyła na pozycję wicelidera.

Przed rozpoczęciem meczu drużyna Błyskawicy otrzymała nagrodę Fair Play, za najmniejszą liczbę żółtych i czerwonych kartek, otrzymanych w poprzednim sezonie Ligi Okręgowej 2015/16. Warto zaznaczyć,że w tej kategorii drużyna z Lucienia wygrała po raz drugi z rzędu. W nagrodę drużyna otrzymała pamiątkowy puchar oraz komplet nowych piłek z rąk Marka Ledziona z zarządu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Zespół trenera Artura Szulwacha w trakcie  przerwy wakacyjnej wzmocnił się pięcioma graczamiMazura Gostynin. Błyskawica nie dała szans trzeciej drużynie ubiegłego sezonu, wygrywając 5:0. Lucienianie już po 4 minutach gry prowadzili już 2:0, a rywale kończyli mecz w dziesięciu, po czerwonej kartce dla bramkarza.

Pierwsze miejsce w tabeli zajmują Błękitni Gąbin, po wygranej z Huraganem Bodzanów 7:0.

Bramki: 1' Michał Jędrzejczak, 4' i 90' Piotr Wilamowski, 63' Michał Jędrzejczak, 77' Adrian Śmiałkowski

Błyskawica: Robert Ratajski - Bartosz Antczak (77' Artur Jędrzejewski), Jarosław Durka (65' Adrian Śmiałkowski), Dawid Grudny, Mariusz Janiszewski, Michał Jędrzejczak, Łukasz Kaczmarek (82'Sebastian Zieliński), Krzysztof Kamiński, Piotr Krysztofiak (46' Łukasz Kokosiński), Kamil Surmak, Piotr Wilamowski; trener: Artur Szulwach