Reklama

Piosenka i życzenia dla policjantów od najmłodszych gostyninian

Opublikowano:
Autor:

Piosenka i życzenia dla policjantów od najmłodszych gostyninian - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maluchy z punktu opieki na dziećmi „Bajkowy Zakątek” i „Zaczarowana Kraina” w Gostyninie zaprosiły do siebie policjantów. Dzieci złożyły życzenia i zaśpiewały piosenkę funkcjonariuszom z okazji Święta Policji.

Maluchy z punktu opieki na dziećmi „Bajkowy Zakątek” i „Zaczarowana Kraina” w Gostyninie zaprosiły do siebie policjantów. Dzieci złożyły życzenia i zaśpiewały piosenkę funkcjonariuszom z okazji Święta Policji. 

Poniedziałkowa wizyta rozpoczęła się od zaśpiewania piosenki dla policjantów. Następnie funkcjonariusz mówił o pracy policjantów, aby dzieci wiedziały, że rolą policjanta jest nie tylko zatrzymywanie przestępców, ale także udzielanie pomocy.

Zaprezentowane zostały również elementy wyposażenia, które mundurowi używają w codziennej służbie. Na zakończenie pogadanki maluszki otrzymały elementy odblaskowe. 

Kolejnym etapem było oglądanie policyjnego radiowozu. Było mnóstwo pytań i jeszcze więcej uśmiechów na małych buźkach. Na zakończenie spotkania, bardzo miłym akcentem, było wręczenie policjantom własnoręcznie pokolorowanych obrazków z przepięknymi życzeniami z okazji Święta Policji. 

Za pamięć i życzenia policja serdecznie dziękuje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE