Reklama

Piraci drogowi na "suszarkach". Posypały się mandaty

Opublikowano:
Autor:

Piraci drogowi na "suszarkach". Posypały się mandaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 30 kierowców zostało przyłapanych na naruszeniu przepisów w trakcie wczorajszej akcji "Kaskadowy pomiar prędkości".

Ponad 30 kierowców zostało przyłapanych na naruszeniu przepisów w trakcie wczorajszej akcji "Kaskadowy pomiar prędkości".

Działania kontrolno-prewencyjne trwały w godz. 6:00 – 22:00. Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W przeprowadzeniu takiej kontroli mogą brać udział dwa, trzy lub więcej radiowozów policyjnych ustawionych kolejno po sobie na określonym, często krótkim, odcinku drogi. 

We wczorajszych działaniach gostynińscy policjanci byli wspierani przez funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Nadrzędnym celem akcji było ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz eliminowanie z ruchu drogowego tych kierowców, którzy prowadzą pojazdy ze znacznie przekroczoną od dozwolonej prędkością lub w inny rażący sposób łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. 

Tylko wczoraj policjanci zatrzymali 32 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji na polskich drogach jest nieprzestrzeganie przez kierujących dozwolonej prędkości jazdy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE