Reklama

Pirat drogowy stracił "prawko". Mknął prawie 130 km/h w obszarze zabudowanym

Opublikowano:
Autor:

Pirat drogowy stracił "prawko". Mknął prawie 130 km/h w obszarze zabudowanym  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości czy licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość. Tylko w ten weekend policjanci zatrzymali kolejne dwa prawa jazdy za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości czy licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość. Tylko w ten weekend policjanci zatrzymali kolejne dwa prawa jazdy za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Od stycznia 2018 roku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie zatrzymali aż 65 blankietów prawa jazdy kierowcom, którzy kierowali pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. Niechlubnym weekendowym rekordzistą okazał się 53-letni warszawianin kierujący osobową toyotą w Kozicach. Miernik prędkości zarejestrował aż 129 km/h. Również temu kierowcy mundurowi zatrzymali prawo jazdy oraz dostał mandat i 10 punktów karnych. 

- Przypominamy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. Dlatego policjanci będą bacznie obserwować kierowców,  którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach - apeluje Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP w Gostyninie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE