Reklama

Plan sparingów Mazura przed wiosną

Opublikowano:
Autor:

Plan sparingów Mazura przed wiosną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już wstępny plan przygotowań piłkarzy Mazura Gostynin do rundy wiosennej Płockiej Ligi Okręgowej. Podopieczni Piotra Dutkiewicza wznowili treningi w zeszłym tygodniu, a najbliższy sparing rozegrają za dwa tygodnie.

Znamy już wstępny plan przygotowań piłkarzy Mazura Gostynin do rundy wiosennej Płockiej Ligi Okręgowej. Podopieczni Piotra Dutkiewicza wznowili treningi w zeszłym tygodniu, a najbliższy sparing rozegrają za dwa tygodnie.

Pierwszym rywalem gostynińskiego zespołu w grach kontrolnych będzie Wkra Żuromin. Mecz zostanie rozegrany 18 lutego w Płocku. Tydzień później 25 lutego podopieczni Piotra Dutkiewicza zmierzą się we Włocławku z Kujawiakiem Kowal. Trzecim rywalem Mazura Gostynin będą juniorzy starsi Wisły Płock,a  mecz zostanie rozegrany 1 marca na terenie rywala. 11 marca nasi piłkarze udadzą się do Baruchowa, gdzie rozegrają mecz z miejscowym GKS-em. Przedostatni mecz kontrolny odbędzie się 18 marca w Iłowie z miejscową Unią, natomiast ostatnia gra sparingowa zaplanowana jest na 25 marca w Staroźrebach z miejscowym Świtem.

Drużyna Mazura Gostynin poważnie podchodzi do przygotować do rundy wiosennej, a nowy zarząd liczy, że piłkarze jeszcze w tym roku awansują do IV ligi. Zajęcia przed rozpoczęciem rundy wiosennej prowadzone są przez Piotra Dutkiewicza i Bartłomieja Dębickiego cztery razy w tygodniu: dwa razy na hali sportowej, raz na basenie oraz raz na orliku bądź w terenie. Oprócz tego dochodzą wyżej wymienione mecze sparingowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE