Reklama

Plebiscyt rozstrzygnięty, znamy najważniejsze wydarzenie 2017 roku!

Opublikowano:
Autor:

Plebiscyt rozstrzygnięty, znamy najważniejsze wydarzenie 2017 roku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie głosowanie dobiegło końca. W pierwszej edycji naszego plebiscytu Czytelnicy wybrali najważniejsze ich zdaniem wydarzenie minionego roku. Od samego początku walka o głosy była niezwykle zacięta, lecz z czasem coraz wyraźniej zarysowywało się grono głównych pretendentów do tytułu. Dla czołowych trzech miejsc Redakcja przygotowała małą niespodziankę...

Wielkie głosowanie dobiegło końca. W pierwszej edycji naszego plebiscytu Czytelnicy wybrali najważniejsze ich zdaniem wydarzenie minionego roku. Od samego początku walka o głosy była niezwykle zacięta, lecz z czasem coraz wyraźniej zarysowywało się grono głównych pretendentów do tytułu. Dla czołowych trzech miejsc Redakcja przygotowała małą niespodziankę...

Przypomnijmy, że do drugiej edycji Plebiscytu zakwalifikowało się 10 propozycji - 7 z nich wyłoniliście Wy, poprzez głosowanie na facebook'u, pozostałe 3 wybrała Redakcja portalu. I tak oto w wyniku 2-tygodniowego głosowania pierwsze miejsce zdobył Finał 25. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Centrum Kultury. Na to wydarzenie internauci oddali 43 procent głosów. Na drugim stopniu podium uplasowała się natomiast Reaktywacja Dybanki (24 proc.), zaś trzecie miejsce przypadło w udziale funkcjonariuszowi gostynińskiej policji, który przed służbą uratował życie 5-letniemu chłopcu (6 proc.). 

Oto końcowa klasyfikacja:

1. Finał 25. WOŚP w Miejskim Centrum Kultury, padł rekord!

2. Reaktywacja Dybanki

3. Policjant przed służbą uratował życie 5-letniemu chłopcu

4. Gostyniński policjant wicemistrzem MMA!

5. Szlachetna Paczka po raz pierwszy w Gostyninie

6. Młodzież na haju, czyli premiera Drugs Files na deskach MCK

7. Charytatywny zlot motocyklowy w Miałkówku

8. Jarmark św. Jakuba - tłumy na koncertach Sarsy i Łez

9. Pokaz MMA na gostynińskim Rynku

10. Święty obraz trafił do powiatu gostynińskiego

 

Organizując plebiscyt liczyliśmy na dobrą zabawę, bo przecież każde z wydarzeń jest ważne i jedyne w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć i z przyjemnością weźmiecie udział również w kolejnej edycji plebiscytu. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie gratulujemy wszystkim! Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście, gdyż przygotowaliśmy dla nich malutką niespodziankę. Niedługo damy Wam o tym znać na naszych łamach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE