Reklama

Plejada gwiazd na deskach MCK

Opublikowano:
Autor:

Plejada gwiazd na deskach MCK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy czwartek (26 października) o godz. 18:00, na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie zagości Teatr Capitol ze spektaklem "Dwie połówki pomarańczy". Pierwszy opis spektaklu na jaki trafiliśmy brzmi bardzo zachęcająco: "Sex, hotel i polskie wesele".

W najbliższy czwartek (26 października) o godz. 18:00, na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie zagości Teatr Capitol ze spektaklem "Dwie połówki pomarańczy". Pierwszy opis spektaklu na jaki trafiliśmy brzmi bardzo zachęcająco: "Sex, hotel i polskie wesele".

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych

Na deskach MCK zagrają:

Jarosław Boberek - najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu - użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi

Aneta Zając - najbardziej znana z głównej roli w serialu “Pierwsza miłość” - Marysi Radosz; w 2014 roku w parze ze Stefano Terrazzino wygrała “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Cynthia Kaszyńska - najbardziej znana ze spektaklu “Kiedy kota nie ma…”

Ewa Złotowska - najbardziej znana z dubbingu, gdzie użyczała głosu m.in. “Pszczółce Mai”, a także ze spektakli “Klimakterium …i już” oraz “Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”.

Bilety do nabycia: w kasie MCK oraz na www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 65-70zł

Bilety grupowe: 570666140

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE