Reklama

Płock: mężczyzna 7-krotnie dźgnął nożem własnego brata

Opublikowano:
Autor:

Płock: mężczyzna 7-krotnie dźgnął nożem własnego brata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wstrząsających wydarzeń doszło na jednym z płockich osiedli, gdzie podczas rodzinnej awantury 27-letni mężczyzna zadał swojemu bratu 7 ciosów nożem. Tylko dzięki natychmiastowej pomocy medycznej pokrzywdzony przeżył.

Do wstrząsających wydarzeń doszło na jednym z płockich osiedli, gdzie podczas rodzinnej awantury 27-letni mężczyzna zadał swojemu bratu 7 ciosów nożem. Tylko dzięki natychmiastowej pomocy medycznej pokrzywdzony przeżył.

Do zdarzenia doszło na terenie osiedla Radziwie w Płocku, w nocy z 6 na 7 maja. Policjanci pracujący nad tą sprawą wstępnie ustalili, że pomiędzy dwoma braćmi, w wieku 27 i 25 lat doszło do awantury. W pewnym momencie starszy z braci wyjął nóż i siedmiokrotnie ranił swojego brata. Rany były na tyle poważne, że tylko dzięki natychmiastowej pomocy medycznej mężczyzna przeżył. Napastnik jeszcze tej samej nocy, w wyniku przeprowadzonego sprawdzenia pobliskiego terenu  został zatrzymany przez płockich policjantów wezwanych na miejsce awantury. Po zatrzymaniu mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Zatrzymanemu podczas przesłuchania przedstawiono zarzut usiłowania pozbawienia życia swojego brata. Mężczyzna przyznał się do tego. Został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Płocku, który po zapoznaniu się z zebranymi przez Policję i prokuraturę w sprawie materiałami zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

Za usiłowanie zabójstwa w kodeksie karnym przewidziana jest kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE