Reklama

Płonęły łąki. Dym było widać z kilku kilometrów

Opublikowano:
Autor:

Płonęły łąki. Dym było widać z kilku kilometrów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy z OSP Nowy Duninów mieli wczoraj pełne ręce roboty. W miejscowości Brwilno doszło bowiem do potężnego pożaru suchej trawy. Tylko błyskawiczna interwencja strażaków pozwoliła uniknąć pożaru lasu

Strażacy z OSP Nowy Duninów mieli wczoraj pełne ręce roboty. W miejscowości Brwilno doszło bowiem do potężnego pożaru suchej trawy. Tylko błyskawiczna interwencja strażaków pozwoliła uniknąć pożaru lasu

 - Przed naszym przyjazdem na miejscu działał już jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr. 2 w Płocku. Pożar rozprzestrzeniał się w bardzo szybkim tempie oraz wytwarzał ogromne zadymienie które było widoczne z kilku kilometrów - informują strażacy z OSP Nowy Duninów.

Dzięki szybkiej interwencji udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia na pobliski las.

   - Po opanowaniu ognia, przystąpiliśmy do dokładnego przelania terenu aby nie dopuścić do ponownego zapłonu. Po zakończeniu działań uzupełniliśmy wodę w zbiornikach i powróciliśmy do strażnicy - dodają strażacy z OSP.

W akcji wzięło udział pięciu druhów OSP: Piotr Milczarski (kierowca), Paweł Milczarski (dowódca), Adrian Nowacki, Tomasz Fijałkowski, i Hubert Kwiatkowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE