Pobiegli w szuwarach [foto/ wyniki]

Opublikowano:

Pobiegli w szuwarach [foto/ wyniki] - Zdjęcie główne

WiadomościZa nami Bieg w Szuwarach, którego trasa przebiegała wokół jeziora Białego. Uczestnicy biegu rywalizowali na dystansie 10 km. Z podobną długością musieli zmierzyć się również chętni chcący spróbować swoich sił w dwóch pozostałych dyscyplinach eventu: rajdu rowerowego oraz nordic walking’u.

Za nami Bieg w Szuwarach, którego trasa przebiegała wokół jeziora Białego. Uczestnicy biegu rywalizowali na dystansie 10 km. Z podobną długością musieli zmierzyć się również chętni chcący spróbować swoich sił w dwóch pozostałych dyscyplinach eventu: rajdu rowerowego oraz nordic walking?u.

Wśród biegaczy najszybszy okazał się Mateusz Dębski (RLTL ZTE Radom), który pokonał wyznaczoną trasę w czasie 32 minut i 59 sekund. Na drugiej pozycji przybiegł Artur Kamiński (0:34:21), a trzecia lokata przypadła w udziale Mariuszowi Pawłowskiemu (Kurzętnik Biega).
Najlepszym gostyninianinem został natomiast Paweł Wojtczak, którzy z czasem 35:51 uplasował się na czwartej pozycji.
Niezwykle zacięta była natomiast rywalizacja kobiet. Jako pierwsza linię mety przekroczyła Dorota Pawłowska, która uzyskała czas 0:41:35. Pozostałe miejsca na podium wywalczyły: Elżbieta Zawadzka (0:45:17) oraz Agnieszka Bojarska (0:49:11).
Wśród miłośników nordic walking równych sobie nie miał Andrzej Adamowicz z Łodzi, który pokonał trasę w czasie 1:20:15. Dwa kolejne miejsca zajęli natomiast mieszkańcy Gostynina: Ewa Dorota Adamska (1:27:51) i Jarosław Adamski (1:27:51).