Reklama

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Wychowawczego z Mocarzewa odwiedzili Pierwszą Damę

Opublikowano:
Autor:

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Wychowawczego z Mocarzewa odwiedzili Pierwszą Damę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na zaproszenie Pierwszej Damy Pałac Prezydencki odwiedzili podopieczni Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Celiny Borzęckiej.

Na zaproszenie Pierwszej Damy Pałac Prezydencki odwiedzili podopieczni Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Celiny Borzęckiej.

Ciepło i serdecznie przywitana Małżonka Prezydenta podziękowała za wizytę i możliwość ponownego spotkania oraz za zaufanie, jakim została obdarzona podczas swojej wizyty w Mocarzewie.

- To, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to niezwykle rodzinna atmosfera, która panuje w ośrodku i w szkole - powiedziała.

Wiosną Agata Kornhauser-Duda zwiedziła ośrodek wychowawczy oraz Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, a także zapoznała się z różnymi formami pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

  - Jestem pełna uznania dla wszystkich pracowników, którzy z takim oddaniem, troską i miłością opiekują się swoimi wychowankami - podkreśliła Pierwsza Dama.

Źródło: Powiat Gostyniński

Zdjęcia: Grzegorz Jakubowski (www.prezydent.pl) 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE