Reklama

Podpalenie na "Okrąglakach". Spłonął cały budynek, na miejscu straż i policja

Opublikowano:
Autor:

Podpalenie na "Okrąglakach". Spłonął cały budynek, na miejscu straż i policja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podpalacze dali o sobie znać wczoraj w podgostynińskim Miałkówku, gdzie puścili z dymem jeden z budynków mieszczących się na terenie opuszczonego kompleksu wypoczynkowego "Okraglaki". Z ogniem przez niemal 2 godziny walczyły 3 jednostki straży pożarnej, lecz pomimo akcji gaśniczej, budynek spłonął doszczętnie.

Podpalacze dali o sobie znać wczoraj w podgostynińskim Miałkówku, gdzie puścili z dymem jeden z budynków mieszczących się na terenie opuszczonego kompleksu wypoczynkowego "Okraglaki". Z ogniem przez niemal 2 godziny walczyły 3 jednostki straży pożarnej, lecz pomimo akcji gaśniczej, budynek spłonął doszczętnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj nad ranem. Zgłoszenie wpłynęło do gostynińskiej straży ok. godz. 4:30. W ogniu stanął budynek usytuowany na terenie byłego ośrodka wypoczynkowego, a także 400 m2 trawy. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy JRG z Gostynina oraz jednostkę OSP Kazimierzów, w stan gotowości postawieni zostali także druhowie z Lucienia. Akcja gaśnicza trwała 1h 50 min, następnie obiekt przekazano właścicielowi, czyli przedstawicielom gminy Gostynin. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było podpalenie, dlatego też na miejsce przybył również radiowóz gostynińskiej policji. Nie był to zresztą pierwszy przypadek, kiedy piromani podłożyli ogień na "Okrąglakach".

Policja jest na bieżąco informowana o działaniach złodziei i złomiarzy grasujących na terenie ośrodka. Przypomnijmy, że od grudnia ubiegłego roku "Okrąglaki" są własnością gminy Gostynin. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zagospodarowany zostanie opuszczony przed laty kompleks wypoczynkowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE