Reklama

Reklama

Podsumowanie konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel"

Opublikowano: wt, 26 wrz 2017 08:04
Autor:

Podsumowanie konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się podsumowanie XL edycji konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel" z tematem wiodącym w 2017r., czyli "Rośliny chronione i zwierzęta chronione Mazowsza".

Reklama

Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się podsumowanie XL edycji konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel" z tematem wiodącym w 2017r., czyli "Rośliny chronione i zwierzęta chronione Mazowsza".

Na spotkanie przybyli między innymi: Starosta Gostyniński Tomasz Matuszewski, przedstawiciele Urzędu Gminy Gostynin. Burmistrza Pawła Kalinowskiego reprezentowała p. Izabela Chmiel vel Chmielecka – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina, która wręczała nagrody laureatom. Ponadto w sali konferencyjnej znajdowali się nagrodzeni uczniowie i nauczyciele pod kierunkiem których wykonane zostały nagrodzone prace konkursowe, rodzice laureatów, opiekunowie i członkowie Zarządu Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Gostyninie.

Laureatami były dzieci i uczniowie z 11 jednostek oświatowych Miasta Gostynina i Powiatu Gostynińskiego, takich jak: Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie, Miejskie Przedszkole nr 4 i nr 5, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie, Szkoła Podstawowa w Sierakówku, Sokołowie i Szczawinie Kościelnym, Gimnazjum w Sierakówku, Szczawinie Kościelnym i Gimnazjum nr 2 w Gostyninie oraz Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie.

Nagrodzeni otrzymali książki pt.: "Rośliny chronione".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.