Reklama

Podsumowanie konsultacji społecznych

Opublikowano:
Autor:

Podsumowanie konsultacji społecznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie dotyczące Gminnego Projektu Rewitalizacji. Było to już drugie spotkanie podsumowujące konsultacje.

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie dotyczące Gminnego Projektu Rewitalizacji. Było to już drugie spotkanie podsumowujące konsultacje.

W posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele m. in oświaty, starostwa powiatowego, spółek miejskich, radnych i mieszkańców Gostynina. Spotkanie otworzyła zastępca burmistrza Halina Fijałkowska, która opowiedziała m. in. o planach i działaniach w ramach rewitalizacji. Później głos zabrała przedstawicielka Centrum Doradztwa Energetycznego – Katarzyna Płonka. Po omówieniu Programu Rewitalizacji przyszedł czas na dyskusje z uczestnikami spotkania. Gminny Program Rewitalizacji stanowi niezbędny dokument do ubiegania się o środki finansowe z Unii Europejskiej. Oprócz tego, omówiony dokument ma wskazać kierunki, którymi powinny kierować się władze miasta, aby poprawić funkcjonowanie Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE