Reklama

Podziękowanie dla policji za zabezpieczenie ŚDM

Opublikowano:
Autor:

Podziękowanie dla policji za zabezpieczenie ŚDM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj komendant powiatowy policji w Gostyninie w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka wręczył podziękowania gostynińskim policjantom za zabezpieczenie uroczystości Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz Szczytu NATO w Warszawie.

Wczoraj komendant powiatowy policji w Gostyninie w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka wręczył podziękowania gostynińskim policjantom za zabezpieczenie uroczystości Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz Szczytu NATO w Warszawie.

Mimo, iż upłynęło już kilka miesięcy warto przypomnieć, że lipcowe zabezpieczenia warszawskiego Szczytu NATO i ŚDM w Krakowie były ogromnym wyznawaniem dla wszystkich funkcjonariuszy policji. Wśród kilkudziesięciu policjantów, swoją służbę pełnili również gostynińscy mundurowi. W tamtym czasie funkcjonariusze pełnili 12 godzinne służby, spędzając kilka dni poza domem, w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W uznaniu zaangażowania, poświęcenia oraz podziękowań do KPP w Gostyninie przesłane zostały podziękowania od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka. W imieniu ministra komendant powiatowy policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski przekazał policjantom wyrazy uznania oraz gratulację za pełnioną służbę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE