Reklama

Poetycki wieczór przy świecach

Opublikowano:
Autor:

Poetycki wieczór przy świecach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się kolejny "Wieczór przy świecach", poprowadzony przez prezesa Zamku Aleksandrę Balcerzak i prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Gostynińskiej, Andrzeja Ziółkowskiego.

W sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się kolejny "Wieczór przy świecach", poprowadzony przez prezesa Zamku Aleksandrę Balcerzak i prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Gostynińskiej, Andrzeja Ziółkowskiego.

Jako pierwszy z bohaterów spotkania wystąpił muzyk Sławomir Cichor, który zaprezentował kilka utworów na trąbce oraz pokazał film z jednego z koncertów. Muzyk opowiadał o swojej pracy, utworach, które wykonywał i tym co go sprowadziło wraz z rodziną do Gostynina.

Następnie swoje wiersze zaprezentowała poetka Julianna Syska. Ona również wspominała o swoim życiu i pracy twórczej. Wiersze Julianny Syski były czytane także przez Aleksandrę Balcerzak, Dorotę Cichor, Macieja Witkowskiego, Zenię Radzką, Katarzynę Leśniewską i Andrzeja Ziółkowskiego.

Wieczór przy świecach, zebrał zamku koneserów sztuki, którzy wychodzili po zakończonym spotkaniu pełni doznanych wrażeń artystycznych.

 

info/foto. UM Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE