Reklama

Pokłócił się ze znajomym i w nerwach powybijał mu szyby w oknach

Opublikowano:
Autor:

Pokłócił się ze znajomym i w nerwach powybijał mu szyby w oknach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zagrożenie nawet 5-letnią "odsiadką" - to wynik nieporozumienia między dwoma mężczyznami, które zakończyło się chuligańskim wybrykiem jednej ze stron konfliktu. Wandal powybijał szyby w oknach znajomego i pomazał farbą elewację budynku. Szybko wpadł jednak w ręce funkcjonariuszy. Chuliganem okazał się 58-letni żychlinianin.

Zagrożenie nawet 5-letnią "odsiadką" - to wynik nieporozumienia między dwoma mężczyznami, które zakończyło się chuligańskim wybrykiem jednej ze stron konfliktu. Wandal powybijał szyby w oknach znajomego i pomazał farbą elewację budynku. Szybko wpadł jednak w ręce funkcjonariuszy. Chuliganem okazał się 58-letni żychlinianin.

Wczoraj  nad ranem 48-letniego mieszkańca gminy Pacyna obudził huk tłuczonego szkła z okien jego domu. Sprawca kamieniami powybijał szyby, elewację budynku pomalował farbą i natychmiast uciekł. Właściciel zaalarmował Policję, a sprawą zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Pacynie. Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji wytypowali podejrzanego o ten czyn i już po kilku godzinach zatrzymali 58-letniego mieszkańca Żychlina. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Z jego wyjaśnień wynika, że był skonfliktowany z poszkodowanym i musiał wyładować „swoje nerwy". Teraz o jego losie zadecyduje sąd, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE