Reklama

Policja ścigała pedofila listem gończym. Ukrywał się na strychu!

Opublikowano:
Autor:

Policja ścigała pedofila listem gończym. Ukrywał się na strychu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 32-latek od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym za przestępstwo seksualne na osobie małoletniej. Gostynińscy kryminalni zdołali odnaleźć mężczyznę - mieszkańca gminny Sanniki, który przed wymiarem sprawiedliwości ukrył się na strychu w swoim własnym domu.

32-latek od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym za przestępstwo seksualne na osobie małoletniej. Gostynińscy kryminalni zdołali odnaleźć mężczyznę - mieszkańca gminny Sanniki, który przed wymiarem sprawiedliwości ukrył się na strychu w swoim własnym domu.

Do zatrzymania przestępcy doszło w niedzielny poranek. Gostynińscy policjanci, którzy od miesięcy ścigali 32-letniego mężczyznę, zdołali odnaleźć mieszkańca gminy Sanniki w jego własnym domu, a dokładnie na strychu. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi przestępcy, nie zastali go w domu. Jak się później okazało, mężczyzna ukrywał się w górnej części domu. 32-latek był poszukiwany listem gończym za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności z art. 200 kodeksu karnego, czyli: § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.. 

Przestępca został odwieziony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć karę 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE