Reklama

Policja w akcji: kierowca po narkotykach

Opublikowano:
Autor:

Policja w akcji: kierowca po narkotykach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 13 i 15 lutego na terenie Gostynina mundurowi podczas wykonywania zadań służbowych ujawnili kierującego, który znajdował się pod działaniem środków odurzających oraz dwóch mężczyzn przy których znaleziono narkotyki.

W dniach 13 i 15 lutego na terenie Gostynina mundurowi podczas wykonywania zadań służbowych ujawnili kierującego, który znajdował się pod działaniem środków odurzających oraz dwóch mężczyzn przy których znaleziono narkotyki.

13 lutego na ul Termalnej podczas legitymowania osób siedzących w pojeździe policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego znaleźli dwie torebki z zawartością białego proszku oraz torebkę w której znajdowały się tabletki. Jak się później okazało były to amfetamina oraz ecstasy należące do mieszkańca Gostynina.

Ponadto w dniu 15 lutego w Gostyninie na ulicy Zakładowej policjanci z SPPP w Płocku podczas przeprowadzania kontroli pojazdu Seat ujawnili u pasażera szklaną lufkę z zawartością, torebkę z suszem roślinnym oraz torebkę z proszkiem. Ponadto kierujący posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością białego proszku. Kierującemu wykonano test na zawartość środków odurzających który okazał się być pozytywny. Podczas wykonywania dalszych czynności okazało się że była to marihuana oraz amfetamina. W obu przypadkach mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Ostatecznie mężczyźni, którzy posiadali zabronione substancje usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE