Reklama

Policja zapowiada kolejną akcję

Opublikowano:
Autor:

Policja zapowiada kolejną akcję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 23 lutego na terenie powiatu gostynińskiego prowadzona będzie akcja „Bezpieczne przejście”. Policjanci od rana do wieczora sprawdzać będą, jak kierowcy i piesi zachowują się w obrębie oznakowanych przejść. 

W piątek 23 lutego na terenie powiatu gostynińskiego prowadzona będzie akcja ?Bezpieczne przejście?. Policjanci od rana do wieczora sprawdzać będą, jak kierowcy i piesi zachowują się w obrębie oznakowanych przejść. 

Działania „Bezpieczne przejście” prowadzone są cyklicznie nie tylko na terenie funkcjonowania Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, ale w całej Polsce. Ich najważniejszym założeniem jest  poprawa bezpieczeństwa osób przechodzących przez ulice w miejscach do tego wyznaczonych. Policjanci zapowiadają, że z równą surowością traktować będą wykroczenia kierowców przeciwko bezpieczeństwu Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego (w tej kategorii mieszczą się nie tylko piesi ale i rowerzyści), jak i niewłaściwe zachowania pieszych (przechodzenie w niedozwolonych miejscach czy na czerwonym świetle). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE