Reklama

Policja zaprasza na dzień otwarty

Opublikowano:
Autor:

Policja zaprasza na dzień otwarty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie osoby, które rozważają możliwość podjęcia pracy w policji, w piątek 20 kwietnia w godzinach 11.00-13.00 będą mogły odwiedzić siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Wszystkie osoby, które rozważają możliwość podjęcia pracy w policji, w piątek 20 kwietnia w godzinach 11.00-13.00 będą mogły odwiedzić siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

„Dzień otwarty” KPP Gostynin zorganizowany został z myślą o potencjalnych kandydatach do służby w policji. Będą mogli oni poznać procedury rekrutacyjne; dowiedzieć się, na czym polega specyfika policyjnej służby, jaki jest zakres działań podejmowanych przez funkcjonariuszy i dowiedzieć się, jak może wyglądać rozwój zawodowy w strukturach policji.
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu na 2018 rok zaplanowała cztery nabory. Pierwszy z nich odbył się 20 marca, kolejne są zaplanowane na: 2 lipca (przyjętych zostanie 25 osób), 24 września (55 osób) i 27 grudnia (57 osób). Nowi policjanci trafić mają między innymi do KPP Gostynin. Warto jednak podkreślić, że służba w policji nie musi być pełniona w miejscu zamieszkania.
Służbę w policji pełnić może obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, na którym nie ciąży prawomocny wyrok sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystający z pełni praw publicznych; posiadający co najmniej średnie wykształcenie; posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować; dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. 
Jakie dokumenty musi przygotować kandydat do służby w policji, jakie jest preferowane wykształcenie, jakie umiejętności mogą okazać się przydatne – odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskać będzie można w piątek 20 kwietnia w godzinach 11.00-13.00 podczas dnia otwartego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE