Reklama

Policja znowu zabezpieczyła narkotyki

Opublikowano:
Autor:

Policja znowu zabezpieczyła narkotyki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz trzeci w stosunkowo niedługim czasie funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku znaleźli narkotyki. Tym razem było to 6 kilogramów marihuany. A do tego uprawa konopi indyjskich. Ujawniony przez policję „towar” na pewno nie trafi do Gostynina. 

Po raz trzeci w stosunkowo niedługim czasie funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku znaleźli narkotyki. Tym razem było to 6 kilogramów marihuany. A do tego uprawa konopi indyjskich. Ujawniony przez policję ?towar? na pewno nie trafi do Gostynina. 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku zlikwidowali plantację konopi indyjskich ukrytą w prywatnym mieszkaniu w bloku na jednym z płockich osiedli. W dwóch specjalnie do tego celu przygotowanych namiotach znajdowały się systemy wentylacyjne oraz oświetlenie. Policjanci ujawnili nie tylko suszące się w namiocie ścięte rośliny konopi, lecz również rozdrobione rośliny zapakowane do papierowych opakowań. 
Dwaj płocczanie w wieku 31 i 43 lat zostali osadzeni w policyjnym areszcie, skąd będą doprowadzeni na przesłuchanie w Prokuraturze Rejonowej w Płocku. Po przesłuchaniu podjęte zostaną kolejne czynności w ich sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE