Reklama

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pieszych, popełniono 80 wykroczeń!

Opublikowano:
Autor:

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pieszych, popełniono 80 wykroczeń! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłym tygodniu policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pieszych. Działania funkcjonariuszy prowadzone były na terenie całego powiatu gostynińskiego. W czasie jednego tygodnia policjanci ujawnili 80 wykroczeń popełnionych zarówno przez kierujących, jak i przez pieszych.

W zeszłym tygodniu policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pieszych. Działania funkcjonariuszy prowadzone były na terenie całego powiatu gostynińskiego. W czasie jednego tygodnia policjanci ujawnili 80 wykroczeń popełnionych zarówno przez kierujących, jak i przez pieszych.

Od zeszłego poniedziałku do piątku włącznie na terenie powiatu gostynińskiego prowadzone były wzmożone działania pod nazwą „Tydzień bezpieczeństwa pieszych”, w których udział wzięło kilkudziesięciu policjantów Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. W tym czasie policjanci szczególną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez pieszych oraz przez kierujących wobec pieszych. Podczas działań ujawnionych zostało łącznie 80 wykroczeń. Aż połowa wykroczeń dotyczy samych pieszych, na 35 z nich nałożono mandaty karne, 1 osoba została skierowana do sądu a 4 spacerowiczów zostało pouczonych. Tyle samo mandatów policjanci nałożyli na kierujących. Wobec pięciu kierowców zastosowano pouczenia. Jak wynika z przeprowadzonej analizy, najwięcej, bo aż 36 wykroczeń piesi popełnili nie stosując się do obowiązku korzystania z oznakowanych przejść dla pieszych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE