Reklama

Policjanci kontrolowali bezpieczeństwo pieszych

Opublikowano:
Autor:

Policjanci kontrolowali bezpieczeństwo pieszych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj gostynińscy policjanci w ramach działań „NURD” kontrolowali bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Mimo wielu apeli i próśb ze strony policji, piesi nadmiernie popełniają naruszenie, jakim jest przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Wczoraj gostynińscy policjanci w ramach działań ?NURD? kontrolowali bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Mimo wielu apeli i próśb ze strony policji, piesi nadmiernie popełniają naruszenie, jakim jest przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

W trakcie całodziennej akcji policjanci szczególną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez niechronionych uczestników ruchu drogowego. Oprócz tego, funkcjonariusze zwracali również uwagę na przewinienia popełniane przez kierujących pojazdami. Głównymi naruszeniami wśród pieszych było przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Podczas wczorajszych działań nie odnotowano poważniejszych wykroczeń popełnianych przez kierowców, co z pewnością cieszy, gdyż w trakcie długiego weekendu gostynińscy policjanci mieli o wiele więcej pracy, zatrzymując w przeciągu trzech dni aż 9 dowodów rejestracyjnych, 2 prawa jazdy oraz musieli być na miejscu dwóch kolizji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE