Reklama

Policjanci mieli swoje święto

Opublikowano:
Autor:

Policjanci mieli swoje święto - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek gostynińscy mundurowi obchodzili 97. rocznicę powstania Policji Państwowej. Jak co roku, z tej okazji awansowano oraz dokonano odznaczeń i wyróżnień funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych z terenu miasta, gminy i powiatu gostynińskiego.

W piątek gostynińscy mundurowi obchodzili 97. rocznicę powstania Policji Państwowej. Jak co roku, z tej okazji awansowano oraz dokonano odznaczeń i wyróżnień funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych z terenu miasta, gminy i powiatu gostynińskiego.

Burmistrz Paweł Kalinowski wyróżnił trzy osoby: pracownika cywilnego Magdalenę Lelińską, st. sierż. Bartłomieja Osiaka i sierż. szt. Łukasza Fornala.

- Szanowni Państwo, w tym szczególnym Dniu składam Wam wyrazy najwyższego uznania i podziękowanie za rzetelną, ofiarną i profesjonalną służbę. Wasz wysiłek i oddanie są godne najwyższego szacunku. Podejmujecie ważne decyzje, od których często zależy zdrowie i życie ludzkie. Życzę Wam, aby Wasz trud i zaangażowanie znajdowały uznanie mieszkańców, a policyjny mundur budził społeczny szacunek. Serdeczne życzenia kieruję do pracowników cywilnych zatrudnionych w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie oraz emerytów. Dziękuję Wam, za skuteczne działania i naukę młodego pokolenia policyjnego. Panie i Panowie Policjanci, Pracownicy Policji z okazji Waszego Święta życzę Wam i Waszym rodzinom dużo dobrego zdrowia, pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji zawodowej, realizacji planów i zamierzeń oraz dalszych sukcesów w pracy i służbie - powiedział podczas swojego wystąpenia burmistrz Paweł Kalinowski.

Zarząd Główny NSZZ Policjantów na wniosek Zarządu Terenowego przy KPP w Gostyninie przyznał medal 25-lecia NSZZ Policjantów burmistrzowi Pawłowi Kalinowskiemu.

Podczas uroczystości wartę pełnili w strojach historycznych uczniowie I LO PUL w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE